banner

جذب ایده های خلاقانه شما

ما همواره مشتاق دریافت ایده‌های نو و خلاقانه شما هستیم و از آنها استقبال می کنیم. نگران این نباشید که ایده ی من به درد نمی خورد یا حتی غیر قابل اجراست، آن را با ما مطرح کنید.

همیشه دو ایده ، بهتر از یک ایده است.

 

 ما در پویا  تصمیم داریم تا ایده‌های شما را با خلاقیت تیمی پرورش داده و با همراهی تان تبدیل به واقعیت کنیم. لذا از شما درخواست می‌کنیم تا ایده‌های خلاق خود را در خصوص محصولات و راهکارهای مرتبط با فناوری اطلاعات در حوزه ی بانکداری و پرداخت که می‌تواند به افزایش سطح کیفیت ارائه خدمات بانکداری نوین  کمک کند، برای ما به نشانی idea@pooyaco.ir  ارسال فرمایید؛ به سرعت آن را بررسی و نتیجه را به شما اعلام خواهیم نمود.

واحد توسعه و نوآوری پویا، محلی برای پرورش ایده های جدید و خلق راهکارهای نوین است. ما در پویا با تکیه بر نیروهای جوان، خلاق و متخصص خود، در صدد یافتن راهکارهای اجرایی و تولید محصولات سخت افزاری و نرم افزاری برای پاسخ به نیازهای موجود در صنعت بانکداری هستیم. خط مشی ما «پویایی» و «نوآوری» است. هدف ما، بهره گیری از تکنولوژی، دانش و خلاقیت برای ساختن ایرانی بهتر است و یقین داریم که می توانیم گامی موثر در این راستا برداریم…

«خلاقانه‌ترین نوآوری‌ها ، زمانی تحقق پیدا می‌کند که افراد از دیدگاهی متفاوت ، به یک مسئله مشترک بنگرند.»