نوآوری های دیروز

شرکت پویا / نوآوری ها / نوآوری های دیروز

تولید یو پی اس سوئیچینگ On-Line – سال ۱۳۷۸

همزمان با نوسانات شدید و قطع مکرر جریان برق شهر، اولین یو پی اس سوئیچینگ On-Line تولید داخل توسط شرکت پویا طراحی و تولید گردید. این یو پی اس با ظرفیت 1500VA و توان 1KW دامنه وسیعی از نوسانات برق ورودی را پوشش داده و با بهترین کیفیت، جریانی کاملا سینوسی با ولتاژ و فرکانس تثبیت شده در اختیار قرار می‌دهد. شک الکتریکی و قطع طولانی یا لحظه‌ای جریان برق تاثیری در عملکرد مطلوب این یوپی اس ندارد و برای افزایش باتری محدودیتی نیست.

تولید یو پی اس سوئیچینگ On-Line – سال ۱۳۷۸

تولید دستگاه پایانه کارت هوشمند ( POS ) – سال ۱۳۷۸

این پایانه کوچک جهت خواندن و نوشتن اطلاعات بر روی کارت‌های هوشمند بکار می‌رود. پویا این محصول را همزمان با معرفی کاربردهای متعدد کارت هوشمند از قبیل کارت شناسائی، کارت ساعت ورود و خروج، گواهینامه، دفترچه حساب بانکی، شناسنامه بهداشتی و پزشکی، کارت اعتباری مالی، کارت تلفن و … طراحی، تولید و عرضه نمود.

تولید دستگاه پایانه کارت هوشمند ( POS ) – سال ۱۳۷۸

تولید Access Control ( درب بازکن با کارتهای اسمارت و مگنت) – سال ۱۳۷۹

این محصول سخت‌افزاری/ نرم‌افزاری جهت کنترل تردد و امکان دسترسی متفاوت افراد به واحدهای مختلف در بانک‌ها، ادارات، شرکت‌ها و مجتمع‌های مسکونی توسط کارت هوشمند طراحی و تولید شده است.

تولید گاو صندوق هوشمند – سال ۱۳۷۹

این محصول نیز شکل دیگری از سیستم کنترل دسترسی پویاست که جهت تامین امنیت باز و بسته شدن درب گاوصندوق‌های اداری، خانگی و اتاق امانات بانک‌ها بدون نیاز به کلید، فقط با استفاده از کارت هوشمند بکار می‌رود.

تولید گاو صندوق هوشمند – سال ۱۳۷۹

تولید دستگاه پمپ بنزین مبتنی بر کارت هوشمند – سال ۱۳۷۹

این دستگاه که برای نمایش کاربردهای متعدد کارت هوشمند نمونه سازی شد، امکان مدیریت مصرف و پرداخت الکترونیکی توسط صاحبان خودرو بدون نیاز به حضور متصدی پمپ بنزین فراهم می‌آورد.

تولید دستگاه پمپ بنزین مبتنی بر کارت هوشمند – سال ۱۳۷۹

تولید راه بند الکترونیکی مبتنی بر کارت هوشمند – سال ۱۳۷۹

این دستگاه نیز که برای معرفی کاربردهای متعدد کارت هوشمند نمونه سازی شد، کنترل ورود و خروج در مجتمع‌های مسکونی و پارکینگ‌های عمومی را بدون نیاز به حضور نگهبان و اپراتور به نمایش می‌گذاشت.

تولید راه بند الکترونیکی مبتنی بر کارت هوشمند – سال ۱۳۷۹

تولید دستگاه پرداخت عوارض اتوبان بصورت الکترونیکی – سال ۱۳۷۹

این دستگاه نیز یکی دیگر از کاربردهای کارت هوشمند را نشان می‌دهد. به کمک این دستگاه می‌توان پرداخت در عوارضی اتوبان‌ها را بدون حضور اپراتور به انجام رساند.

تولید سیستم و تجهیزات کنترل و قرائت کنتور برق از راه دور AMR ( با استفاده از روش انتقال اطلاعات از طریق شبکه برق شهری PLC) – سال ۱۳۸۱

چه چیزی بیش از این یک شرکت توزیع برق را به وجد می‌آورد که بتواند در تمامی ساعات شبانه روز مصرف برق یکایک مشترکین خود را از راه دور و از یک مرکز از طریق شبکه برق شهری که مسیری مطمئن، سریع، گسترده، از پیش نصب وراه اندازی شده و همواره در دسترس است قرائت کند، به طور خودکار صورتحساب بدون خطا تولید نماید و برق مشتریان بدحساب را از راه دور قطع و وصل کند. سیستم AMR ابداعی پویا و تجهیزاتی که به این منظور طراحی و تولید کرده است با بهره‌گیری از تکنیک PLC یا انتقال اطلاعات از طریق جریان برق، این امکان را به خوبی فراهم آورده است.

از دیگر مزایای سیستم AMR پویا می‌توان موارد زیر را برشمرد:

  • امکان پیش فروش برق
  • امکان متعادل سازی بار فازها
  • امکان کنترل و بهینه سازی منحنی مصرف
  • امکان اعمال چند تعرفه بر اساس میزان مصرف مشترک در ساعات مختلف
  • کاهش هزینه و سرعت قرائت کنتور با توجه به در دسترس بودن شبکه سیم کشی برق شهر
تولید سیستم و تجهیزات کنترل و قرائت کنتور برق از راه دور AMR

تولید دستگاه وصول چک های بانکی – سال ۱۳۸۲

این دستگاه امکان وصول ایران چک را با شناسائی شماره سریال چک، شعبه صادر کننده و مبلغ به مشتری می‌دهد.

تولید دستگاه قبض پرداز بانکی – سال ۱۳۸۵

این دستگاه امکان پرداخت کلیه قبوض را با خواندن بارکد قبض از محل کارت بانکی مشتری فراهم می‌آورد.

تولید میز هوشمند سلف سرویس بانکی – سال ۱۳۸۶

یک ایده نو در صنعت بانکداری، دارای طراحی ساده و زیبا که با نشستن مشتری پشت این میز هوشمند، امکان انجام امور بانکی را در آرامش کامل به مشتری می‌دهد. عملیاتی شامل واریز نقدی، پرداخت قبوض، بازخرید چک پول، بازخرید ارز، واگذاری چک به حساب، اطلاع رسانی در زمینه‌های مختلف، پذیرش درخواست افتتاح حساب و پذیرش درخواست صدور دسته چک

تولید میز هوشمند سلف سرویس بانکی – سال ۱۳۸۶