سامانه های جامع بانکی

شرکت پویا / محصولات / محصولات سخت افزاری / سامانه های جامع بانکی

ارزش (سامانه جامع ارزی)

سامانه ارزش با سی سال سابقه در پوشش نیازهای ارزی بانک‌های کشور، دارای امکاناتی است که در قالب زیرسیستم‌های مختلف، به بانک‌ها در انجام امور داخلی ارزی و ارائه خدمات ارزی به مشتریان‌شان یاری می‌رساند. در این سامانه ضمن رعایت مقررات و دستورالعمل‌های حاکمیتی در حوزه ارز، اطلاعات کامل و دقیقی در اجرای فرایندها دریافت و نگهداری می‌شود تا گزارش‌های موردنیاز با سرعت و دقت مناسبی قابل تهیه و ارائه باشد. در طراحی این سامانه خدمات ارزی به‌صورت جامع و یکپارچه که مستلزم ارتباط تنگاتنگ شعب با ادارات ستادی بوده مورد توجه قرار گرفته و علاوه بر امکانات مورد نیاز شعب، نیازهای ادارات ستادی نیز پوشش داده شده است. از این‌رو سامانه ارزش، سامانه‌ای فراگیر برای شعب ارزی و ادارات ستادی امور بین‌الملل بانک‌ها است.

ارزش (سامانه جامع ارزی) محصولی از شرکت پویا
پرتو (سامانه جامع مالی) محصولی از شرکت پویا

پرتو (سامانه جامع مالی)

پرتو، یک سامانه مالی متمرکز جامع، توسعه‌پذیر و کارآمد است که با استفاده از فناوری‌های نوین توسعه نرم‌افزار و اتکا به تجربیات 40 ساله شرکت پویا در امور مالی بانک‌ها و دانش مالی و نرم‌افزاری متخصصین این شرکت طراحی و تولید شده است. با استقرار این سامانه در بانک، یکپارچگی در انجام امورمالی در سطح بانک تامین‌ و سهولت ارتباط ادارات و دوایر بانک با یکدیگر تضمین می‌گردد. این ویژگی باعث افزایش دقت و سرعت در انجام امور مالی شده است و وقوع بسیاری از خطاهای احتمالی کاربران را منتفی می‌نماید. از دیگر دستاوردهای این سامانه، ایجاد بستری منعطف برای تولید گزارش‌های مختلف به خصوص منطبق با استانداردهایی نظیر IFRS جهت ارائه به بانک مرکزی، هیئت مدیره بانک و سایر ادارات در قالب‌های گوناگون می‌باشد.

سامانه جامع حساب‌های بانکی پویا

این سامانه با هدف متمرکز کردن حساب‌های ریالی مشتریان و تمامی خدمات مرتبط با این حساب‌ها طراحی شده است؛ زیرسامانه‌های مختلفی از قبیل مدیریت حساب‌ها، مدیریت مشتریان، مدیریت چک، مدیریت کارت، مدیریت کاربران سامانه، عملیات ستادی، عملیات دوره‌ای، عملیات حسابداری، مبارزه با پولشویی، و گزارش‌ها را شامل می‌شود و پوشش دهنده کلیه خدمات ریالی می‌باشد. سامانه جامع حساب‌های بانکی پویا با استفاده از زیرساخت نرم افزاری پیشرفته، در بستر وب طراحی شده است و در اختیار کلیه کاربران واحدهای سازمانی بانک از کاربران شعب تا کارکنان مدیریت شعب و تمام واحدهای ستادی قرار می‌گیرد تا بتوانند به مشتریان بانک خدمت رسانی نمایند. این سامانه با برخورداری از وب سرویس‌های گوناگون، بانک را یاری می‌دهد تا در راستای گسترش بانکداری الکترونیکی، در چارچوب سیاست‌های بانک و دستورالعمل‌های بانک مرکزی خدمات غیرحضوری متعددی را در دسترس مشتریان قرار دهد.

سامانه جامع حساب های بانکی پویا محصولی از شرکت پویا
کاپ (سامانه جامع پرداخت با کارت) محصولی از شرکت پویا

کاپ (سامانه جامع پرداخت با کارت)

سامانه کاپ شرکت پویا که با پشتوانه ده‌ها سال تجربه در طراحی و تولید سامانه‌های بانکی، و با اتکا به دانش و توانمندی کارشناسان داخلی به‌بالندگی رسیده، پاسخی است جامع به نیاز بانکداری مدرن. این سامانه با داشتن امکانات و زیر سیستم‌های لازم، چه در حوزه صادرکنندگی و چه در حوزه پذیرندگی، از جمله: صدور آنی کارت، مدیریت کاربران (UMS)، سوئیچ پرداخت، سامانه گزارش‌گیری و فرم، کارت اعتباری، کارت ارزی و بسیاری از دیگر توانمندی‌ها، همچنین قابلیت برقراری ارتباط با سامانه‌ها و دستگاه‌های موجود در زیست بوم پرداخت به روش‌های متفاوت رایج مانند: ISO8583، NDC، Web service، و روش‌های توسعه یافته خاص، مجموعه‌ای کامل از این حیث را برای بانک‌ها و موسسات مالی فراهم می‌آورد. در حال حاضر، بخش‌های مختلفی از این محصول در بانک‌های رفاه، ملی، مسکن، و مرکز مبادله ارز و طلای ایران، بی وقفه مورد استفاده می‌باشد.