پیام مدیرعامل

شرکت پویا / درباره ما / پیام مدیرعامل
سعید سپهری | مدیرعامل شرکت پویا

سعید سپهری (مدیرعامل)

نظر شما چیست؟!

بیش از چهل و دو سال یک شرکت کاملاً (تاکید می‌کنم کاملاً) خصوصی را با افتخار پیش بردن و رشد دادن در کشور عزیزمان چگونه ممکن است؟! آن هم شرکتی که لبه فناوری حرکت می‌کند و همواره واقعاً پویا و پیشرو بوده و پایدار مانده!

بسیار خوشوقتم در جایگاهی قرار دارم که پرچمی را از اسلافم تحویل گرفته‌ام و همچنان با افتخار آن را افراشته نگه می‌دارم و خواهم داشت.

اکنون شرکت پویا وارد دهه پنجم عمرش شده در شرایطی که تولیدات آن مشغول خدمت به بیش از چهل میلیون نفر از هموطنان‌مان است. چگونه این هدف عالی بدست آمده است؟

وقتی به پویایی پویا اشاره می‌کنیم، تلویحاً این پیام را می‌رسانیم که یکی از شروط ادامه حیات در بازار در همه جای دنیا عدم سکون است. ما اگر همچنان در لاک دهه‌های اول حیات‌مان جا خوش می‌کردیم امکان نداشت به این جایگاه که امروز قرار داریم برسیم. شرکت در این چهل‌ودو سال همواره نیازهای بازار را مدنظر قرار داده، امکانات فناوری‌های جدید را بررسی نموده، و با جرأت و شجاعت تحولات منطقی را در خود ایجاد نموده است.

پویا اگر غیر از این می‌کرد پویا نمی‌بود. سکون یعنی استقبال از اضمحلال. نگاهی به اسامی رقبای ایرانی‌مان در دهه‌های 60 و 70 کافی است تا بی‌درنگ به اهمیت و ضرورت پویا بودن برای رشد و تعالی پی ببریم.

نسل فعلی من و نسل قبلی و قطعاً نسل بعدی من شرکت را پویا و بالنده نگاه خواهند داشت تا در آینده فرزندانمان در ایران عزیز نیز مانند کشورهای بزرگ صنعتی شاهد شرکتی باشند که عمر آن صده‌شماری می‌کند نه دهه و سال‌شماری!!

چگونه “پیشرو” بوده‌ایم! دفتر محصولاتمان را مرور می‌کنیم و در آن صفحات “نو بودن”، “ابتکاری بودن”، و “پاسخگوی نیازهای خاص کشور بودن” را ورق می‌زنیم. فارغ از قیل و قال‌های تصنعی بازار، مدعی می‌شویم حتماً در خیلی از زمینه‌ها سختی‌ها را به جان خریده‌ایم تا راهی جدید برای استفاده کاربران‌مان باز کنیم.

کاری دشوار را به استقبال رفته‌ایم تا سامانه‌هایمان را امن کنیم، استاندارد کنیم و با استانداردهای جدید همخوان سازیم. هرگز برای سود مقطعی به وضعیت حال‌مان رضایت نداده‌ایم. همواره به دنبال آینده‌ای بهتر و مطمئن‌تر برای شرکت بوده‌ایم. اعتماد و احترام مشتریان را به پشتوانه متخصصینی به دست آورده‌ایم که به کار خود افتخار می‌کنند.

پیشرو بوده‌ایم و پیشرو خواهیم ماند. نسل‌های بعدی ما نیز می‌باید این‌چنین باشند تا پایدار بمانند! با قراردادن گذشته به عنوان چراغی فراروی آینده، پایداری را در آینده خود به وضوح می‌بینیم. برای من بعنوان فرد اول اجرایی شرکت واضح است روزی فرا خواهد رسید که شرکت پویا همچنان پایدار است و تاریخ آن نامدارانی را یاد می‌کند که این درخت تنومند را کاشتند و پرورش دادند و به بزرگی رساندند. آن روز این یادداشت سندی خواهد بود در تاریخ شرکت پویا.

“کاربران محترم سامانه‌هایمان”، “کارفرمایان گرامی”، “همکاران عزیز پرتلاش”، و “خانواده‌های گرانقدر همکاران پویایی”، ما به عهد خود به انجام کار با کیفیت پایبندیم و از شما استمداد می‌طلبیم تا با همراهی مشفقانه خود، ما را در رسیدن به اهدافمان یاری نمایید. در این صورت من و شما به این دست‌آورد افتخار خواهیم نمود.